Antakya Gençlik’te geleceğin yıldızları parlıyor

İlimizin en eski ve köklü spor kulüplerinden olan Antakya Gençlik, yönetim kurulundan ve ana sponsor Kaan Temizlik’ten aldığı destekle Hatay futboluna hizmeti sürdürüyor.Altyapıya önem veren spor kulüplerimizden biri olan Kaan Temizlik Antakya Gençlik, geçtiğimiz hafta sonu U-13 ve U-14 liglerinde oynanan maçları kazandı. Takım antrenörleri Hasan Yıldır ve Mehmet Davut idaresinde teknik bilgileri alan geleceğin futbolcuları umut veriyor.
Antakya Gençlik’te geleceğin yıldızları parlıyor
Kaan Temizlik Antakya Gençlik U-13 takımı, Hatay Öncüspor’u 2-1 yenerek 3 puanı hanesine yazdırdı. İlk yarısı 1-1 tamamlanan maçta Sarı-Siyahlı Antakya ekibini galibiyete taşıyan iki golü de Naim Umut Arpacı attı.U-14 Ligine ait maçta da Antakya Gençlik, güçlü rakibi Kırıkhanspor 5-2 yenerek önemli başarıya imza attı. Bu maçta genç yetenek Hikmet Kurban attığı 5 golle tüm dikkatleri üzerine çekerek sahanın yıldızı oldu.
Dostça ve centilmence geçen maçta Antakya Gençlik’in genç antrenörü Mehmet Davut, usta futbol adamı Kırıkhanspor antrenörü Turgut Hoca’ya saygısını gösterdi. Mehmet Davut ayrıca Kırıkhanspor soyunma odasına çeşitli ikramlar götürerek takıma adına konukseverliğini gösterdi.