Antakya Gençlik’ten Yılmaz’a teşekkür plaketi

Hatay 1.Amatör Küme takımlarından Kaan Temizlik Antakya Gençlik ve Spor Kulübü adına uzun yıllar antrenör olarak görev yapan Ahmet Hayri Yılmaz’a hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi verildi.
Antakya Gençlik’ten Yılmaz’a teşekkür plaketi
Antakya Gençlik Spor Kulübü Başkanı Sadullah Ergin ve Başkanvekili Ahmet Davut, Ekinci Atatürk Ortaokulunda müdür olarak görev yapan Ahmet Hayri Yılmaz’ı okulunda ziyaret etti. Ergin, 8 yıl kesintisiz olarak Antakya Gençlik’e antrenör olarak hizmet veren ve büyük başarılara imza atan Yılmaz’a hizmetlerinden ötürü yönetim kurulu ve tüm futbolcular adına teşekkür etti.Ahmet Hayri Yılmaz’da görev yaptığı 8 yıl içinde takımda çok mutlu olduğunu belirterek yeni sezonda Kaan Temizlik Antakya Gençlik takımına başarılar diledi.Kaan Temizlik Başkanı Sadullah Ergin ve Başkanvekili Ahmet Davut, uzun yıllar başarılı hizmetleri anısına Ahmet Hayri Yılmaz’a birlikte teşekkür plaketini takdim ettiler.
Antakya Gençlik’ten Yılmaz’a teşekkür plaketi haberi 21 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1540 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle