ANTAKYA NIN BIÇAK MARKASI BIÇAKÇI NAİM

<span style="background-color:rgb(250, 250, 250); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial; font-size:12px">Antakya&rsquo;nın tanınmış en &uuml;nl&uuml; bı&ccedil;ak markası olan Bı&ccedil;ak&ccedil;ı Naim, kurban bayramı &ouml;ncesinde yine vatandaşların en &ccedil;ok tercih ettiği yer oldu.</span>
ANTAKYA NIN BIÇAK MARKASI BIÇAKÇI NAİM
Mutfakta kullanılabilecek, tahta saplı, el yapımı her türlü bıçağın gayet ucuz fiyatlarla alınabilecek yer olan Bıçakçı Naim Uzun Çarşı içerisinde müşterilerine hizmet veriyor. Tahta pasta kalıpları ve dolma demirlerinin de temin edilebileceği yer olan Bıçakçı Naim, şehir dışından gelen ziyaretçilerin de mutlaka uğradığı bir yer.
Babalarından aldıkları mesleği devam ettiren Necmi ve Necati Mazmanoğlu kardeşler, sadece Antakya’da değil tüm Hatay’da hatta Türkiye’de tanınmış bir marka olarak vatandaşlara memnun olacakları hizmeti sunduklarını ifade ettiler. İnsanların, kendilerinden aldıkları ürünlerin uzun süreli dayanıklılığa sahip olduğunu belirten Mazmanoğlu kardeşler, “işimiz emek ve özveri isteyen bir meslek, biz de özenle ürettiğimiz ürünlerin insanları memnun etmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Babamızın bize bıraktığı bu mirası, en iyi şekilde icra etmeye çalışıyoruz” dediler.Bayramlarda bütün kardeşlerin dükkanda toplanarak satış yaptıklarını söyleyen Mazmanoğlu kardeşler “bütün kardeşler olarak bayram günlerinde geleneksel olarak dükkanımızda toplanıp, hep birlikte satış yapıyoruz. Kardeşler olarak böyle bir geleneği uzun süredir sürdürüyoruz. Hem bayram yoğunluğunu hep birlikte karşılıyoruz hem de baba mesleğini sadece bayramlarda da olsa hep birlikte icra ediyoruz” dediler.Her türlü paslanmaz bıçak, şiş imalatı et kıyma, künefe kırma makinaları imalatı, satır ve döner bıçakları imalatı, elektrikli döner kesim makinaları kapı kilit ve kolları malzemeleri satışı da yapan Bıçakçı Naim, Antakya’nın gelmiş geçmiş en eski bıçak markası. Vatandaşların, kurban bayramı öncesinden bıçaklarını aldıkları ya da evlerindeki bıçaklarını tamir ettirdikleri ve en çok güvendikleri marka olan Bıçakçı Naim, Dokumacılar Çarşısı No:17 D:20, Antakya/Hatay adresinde hizmet vermekte. 
 
ANTAKYA NIN BIÇAK MARKASI BIÇAKÇI NAİM haberi 16 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2645 kişi tarafından okunmuş 1 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle