ANTAKYA PALLADİUM AVM AÇILDI

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Palladium Alış Veriş Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

ANTAKYA PALLADİUM AVM AÇILDI
Tahincioğlu Gayrimenkul, OTA Antakya ve Gençoğlu ortaklığı ile Güney’in incisi Antakya’da 150 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen Palladium Antakya Alışveriş Merkezi düzenlenen açılış töreniyle kapılarını açtı.Açılış törenine Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ile çok sayıda protokol üyesi, sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve vatandaş katılım gösterdi. Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, törende yaptığı konuşmada, Palladium Antakya Alışveriş Merkezi’nin şehre sağladığı istihdam imkânının yanı sıra şehre bir hareketlilik ve canlılık getireceğini ifade ederek, “Arap Baharı ve Suriye’de yaşanan iç savaş nedeni ile şehrimizde ekonomik kayıplar oldu ve halkımız ruhsal bir sıkıntı içine girdi. Şehrimizde bu dönemde böyle bir sıkıntı varken, Tahincioğlu Holding büyük bir cesaret örneği gösterdi ve Antakya’da ki birikime inanarak böyle bir yatırımı gerçekleştirdi. Yaşanan bu Arap Baharı ve Suriye iç savaşı kargaşası bittiğinde, şehrimizde eskisi gibi kazanç üst seviyeye gelecek. Şehrimizin değerleri ön plana çıkacak. Biz buna inanıyoruz. Antakya, Dünya’da örneği ender görülen bir barış, hoşgörü, sevgi ve kardeşlik ortamına sahiptir. İç ve dış yanıltmalara rağmen, her renkten insanımız burada huzur içinde yaşıyor ve sosyal barışı sağlamak ve  korumak için el birliği ile çaba harcıyoruz. Sosyal barışı el birliği ile ayakta tutuyoruz. 
 Hükümetimiz, biz belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları sevgi ve hoşgörü ile geleceğimizi inşa etmeye devam ediyoruz. Palladium Antakya Alışveriş Merkezi şehrimize, halkımıza ve esnafımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. Törendeki açılış konuşmasında Palladium’un 5. Yılında, markayı Anadolu’da büyüttüklerini söyleyen Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu; ‘’İstanbul Anadolu Yakası’nda 2008 yılında ilki açılan Palladium markasını Antakya’ya taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. 150 milyon dolar tutarındaki bu yatırımı Antakya’ya yapmaktan dolayı son derece mutluyuz. Palladium Alışveriş Merkezi, Antakya’da yapılan en büyük organize perakende yatırımı. Antakya’da yaşamın yeni mozaiği niteliğindeki Palladium’un; tarihi ve kültürel dokusu açısından Türkiye’nin en güzel şehirlerinden Güney’in incisine kazandıracağı yerli ve yabancı markalar, sosyalleşme alanlarıyla bölgenin devam eden kalkınmasına destek olacağına inanıyoruz. Toplamda 2.000 kişinin üzerinde istihdam sağlayacak Palladium Antakya Alışveriş Merkezi, Antakya halkına da sevdikleri ile birlikte huzur, güven ve keyif içerisinde vakit geçirmeleri için fırsat sağlayacaktır” dedi.Konuşmaların ardından, Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a katkılarından dolayı bir teşekkür tablosu ve plaketi verdi. Plaket töreninin ardından açılış kurdelesi Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve diğer davetliler tarafından kesildi. Konuklar daha sonra alış veriş merkezini gezdiler. Başkan Savaş alış veriş merkezi içinde gezerken, bazı mağazalarında açılış kurdelelerini keserek, işyerlerini hizmete açtı ve hayırlı uğurlu olsun dileğinde bulunarak, bol kazançlar diledi.
ANTAKYA PALLADİUM AVM AÇILDI haberi 12 Ekim 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  102440 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle