ANTAKYA ROTARY KULÜBܒNDEN, VALİ LEKESİZ’E ZİYARET

 Vali Lekesiz, Antakya Rotary Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tülin Erduran ve Yönetim Kurulu Üyelerini  Makamında kabul etti.
ANTAKYA ROTARY KULÜBܒNDEN, VALİ LEKESİZ’E ZİYARET

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Vali Lekesiz, ilimize yapmış oldukları katkı ve hizmetlerden dolayı Antakya Rotary Kulübü Başkan ve üyelerine teşekkür etti. 

Değişen dünyada Türkiye’nin de değişip geliştiğini kaydeden Lekesiz, ‘Türkiye, salt tarım toplumu olmaktan çıkmış, gelişmiş bir ülkede ne varsa süratle bunları bünyesine dahil ediyor ve bu anlamda dünya ile entegre oluyor. Ortadoğu’ya şöyle bir baktığımızda dünya ekonomisi ile en iyi entegre olmuş ülke olarak Türkiye’yi görüyoruz.
 Bunların hepsi, Rotary kulüplerinin, kurum ve kuruluşların, vakıf ve derneklerin, iş dünyasının, oda ve borsaların, belediyelerin, kaymakamlıkların kısacası her birimizin çaba ve çalışması ile oluyor. Sizlere de ilimize kattığınız güzelliklerden dolayı teşekkür ederim.’dedi. 

Kabulden dolayı Vali Lekesiz’e teşekkür ederek çalışmaları hakkında bilgi veren Antakya Rotary Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erduran ise, Vali Lekesiz’i 24 Eylül 2012 Pazartesi günü saat 20.00'de Kültür Merkezi'nde düzenlenecek ve Antakya Polifonik Korosu’nun sahne alacağı etkinliğe davet etti.