ANTAKYA YAĞMURA TESLİM OLDU

Pazar günü akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız olarak yağan yağmur dün adeta Antakya’yı teslim aldı. Bir çok noktada logarlar yağışlara cevap veremez hale gelirken, bir noktada meydana gelen taşmalara ise belediye ekipleri müdahale etmekte zorlandılar.

ANTAKYA YAĞMURA TESLİM OLDU
Bir çok noktada logarlar yağışlara cevap veremez hale gelirken, bir noktada meydana gelen taşmalara ise belediye ekipleri müdahale etmekte zorlandılar.Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Hatay, Adana ve Osmaniye çevreleri için kuvvetli yağış uyarısı Hatay’da gece yarısından sonra etkili oldu. Antakya’da kent merkezine 21 kilogram yağış düşerken tıkanan rögar kapakları caddelerin göle dönmesine neden oldu. Kentin ana arterlerinde zaman zaman şiddetini arttıran yağışlar nedeniyle trafik tıkanma noktasına gelirken okula ve mesaiye gitmek isteyen vatandaşlar yağış nedeniyle tentelerin, apartman girişlerinin altına beklemek zorunda kaldı. Antakya’da yağış öğlen saatlerinde etkilisini yitirirken Meteoroloji kaynakları yağışların 2 gün daha etkili olacağı bilgisini verdi. 
ANTAKYA YAĞMURA TESLİM OLDU haberi 03 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  20620 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle