ANTAKYA’NIN MELEKLERİNE HEP DESTEK TAM DESTEK

  Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Homend Antakya Belediyesi, bu hafta kendi sahasında kendi seyircisi önünde iki önemli maça çıkacak.

ANTAKYA’NIN MELEKLERİNE HEP DESTEK TAM DESTEK

      Homend Antakya Belediyesi, FİBA EUROCUP Avrupa Kupası Ligi mücadelesinde 7 Kasım 2013 Perşembe günü saat 20.30’da Adana Botaş takımı ile Antakya Kapalı Spor Salonu’nda karşılaşacak.

      Homend Antakya Belediyesi, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi mücadelesinde ise 10 Kasım 2013 Pazar günü saat 17.00’de Orduspor ile Antakya Kapalı Spor Salonu’nda karşılaşacak. Antakya’nın melekleri bu hafta her iki maçta da galibiyet parolası ile sahaya çıkacak. Homend Antakya Belediyesi, teknik kadro ve sporcular olarak her iki maça da çok iyi hazırlandı. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, tüm spor severlere bir çağrıda bulunarak bu iki önemli maçta Homend Antakya Belediyesi Kadın Basketbol Takımımızın yalnız bırakılmaması gerektiğini ifade ederek, tüm hemşehrilerini aileleri ile birlikte maçlara davet etti. Başkan Savaş, takıma verilecek olan desteğin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, her iki maçta da taraftarların salonu doldurmasını ve takıma coşku ile destek vermelerini istedi.