ARAPÇA DERSLERİNİ MUTLAKA TERCİH EDELİM

Çocuklarımıza Anadilleri Arapçayı öğretebilmek için büyük bir fırsat ve kazanım olan seçmeli Arapça derslerini mutlaka tercih edelim.
ARAPÇA DERSLERİNİ MUTLAKA TERCİH EDELİM
Günümüzde Türkçe dışında zorunlu okutulan İngilizce dersi zaten mevcut ve öğrencilerin hepsi bu dersi görmektedir. Bunun yanında çocuklarımızın seçmeli derslerden 3. dil olarak Arapçayı öğrenmeleri fırsatını kaçırmayın. Ana dilimiz olması nedeniyle fazla zorlanmadan öğrenebileceğimiz Arapçayı seçelim, elimizde ki fırsatları kaçırmayalım. Dernek yöneticimiz Ender Dağ hocamız üç farklı okulda yaklaşık 300 öğrenciye seçmeli Arapça dersi vermektedir. İçerik bakımından gayet iyi hazırlanmış ve öğrencilerin kolay öğrenebileceği bir şekilde düzenlenmiş olması nedeniyle çocuklara çok fazla bir yük olmayacaktır.
ARAPÇA DERSLERİNİ MUTLAKA TERCİH EDELİM haberi 18 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Samandağ Belediyesi adına Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  655 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle