ARMUTLU DA EYLEM

Armutlu Mahallesi Gündüz Caddesi'nde saat 21.00 sıralarında göstericilerin toplanması üzerine polis çevrede güvenlik önlemleri aldı. 
ARMUTLU DA EYLEM
Sayıları 500'ü bulan göstericiler bir süre yürüdükten sonra polis engeliyle karşılaşınca, taş atarak saldırmaya başladı. Polisin 'dağılın' uyarısına rağmen göstericiler taş atmayı sürdürünce, biber gazı ve tazyikli su sıkarak müdahale bulunuldu. TOMA'ların harekete geçmesiyle geri çekilen kalabalık grup, cadde ortasında çöp konteynırlarından barikat kurdu. Gezi Parkı eylemlerinde ölen Abdullah Cömert ve Ali İsmail korkmaz'ın failleri bulunana kadar eylemlerini sürdüreceklerini belirten göstericiler, barikatı ateşe verdi.Polisin izin vermemesi üzerine grup barikat kurarak Armutlu Mahallesi'ni trafiğe kapattı. Grubun taş ve demir bilyeler atmasıyla başlayan olaylar, Armutlu Mahalle sakinlerinin araya girmesiyle son buldu.
ARMUTLU DA EYLEM haberi 20 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  107315 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle