ARMUTLU DA GERGİN GECE

Ali İsmail Kokrmaz'ın Antakya'da toprağa verilmesinin ardından akşam saatlerinde yürüyüşe geçen gruba polis müdahale etti.
ARMUTLU DA GERGİN GECE
Antakya merkezde bulunan Armutlu Mahallesinde TGB, Halk Evlerinin önderliğinde toplanan 300 kadar gösterici Köprü merkeze yürümeye çalıştı. Armutlu çıkışında polisin dur ihtarına bilye ve taşlarla cevap veren eylemcilerden bazıları ellerinde Abdullah Cömert ve Ali İsmail Korkmaz'ın fotoğraflarıyla TOMA'nın önüne oturdu.  
Eylemci grubun yürümesini engellemek üzere Jandarma Robocoplara eylemci grup taş ve ellerinde bayrakların sopalarıyla vurdu. Grubun yüklendiği Robocop barikatı açılınca TOMA'dan müdahale gecikmedi. TOMA ve biber gazlı müdahale ile Armutlu mahallesi girişine barikat kuran eylemciler ses bombası, taş ve bilyelerle polise direndi.
ARMUTLU DA GERGİN GECE haberi 12 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  28385 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle