ARMUTLU DA YİNE GERGİN GECE

Gezi olaylarında saldırıya uğrayan Ali İsmail Korkmaz’ın Hayatını kaybetmesinden dolayı açıklama ve yürüyüş yapmak isteyen gruba polis müdahale etti.
ARMUTLU DA YİNE GERGİN GECE
Eskişehir’de Gezi Parkı olaylarında saldırıya uğrayan Ali İsmail Korkmaz’ın  tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesinden dolayı bir grup basın açıklaması ve Saray Caddesi’ne yürümek istedi. Polisin izin vermemesi üzerine olaylar çıktı. Taş ve şişelerle saldıran göstericilere polis biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti.Armutlu Mahallesinde bir süre oturma eylemi yapan eylemci grubun basın açıklamasını burada yapmaları noktasında ikna çabalarıda sonuç vermedi.Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Hasan Akgöl bir süre emniyet yetkilileri ile görüştü. Görüşme sonucunu eylemci gruba söylemek üzere harekete geçen Hasan Akgöl TOMA'dan yapılam sulu müdahale nedeniyle zor anlar yaşadı.
ARMUTLU DA YİNE GERGİN GECE haberi 11 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  25150 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle