ARSUZ HAYDER Kuruldu

İskenderun Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği kurucusu ve 1,5 yıllık başkanı olan hayvan sever Fato Özdemir, Arsuz’daki sokak hayvanlarını da korumak ve sahiplenmek adına Arsuz HAYDER’i kurduklarını belirtti.

ARSUZ HAYDER Kuruldu

Özdemir; “Can Dostlarımızı Elimizden Geldiğince Koruyacağız”Arsuz’da bir dernek daha kurmak için İskenderun’daki dernek başkanlığından istifa ettiğini de belirten Fato Özdemir; “1,5 yıllık başkanlığını yaptığım İskenderun Sokak Hayvanlarını Koruma Derneğinden istifa ederek, Arsuz Sokak Hayvanlarını Koruma Derneğini kurduk. Arsuz çevresinde, köy, mahalle ve sitelerde inanılmaz derecede hayvan katliamı olduğunu tespit ettiğimizden bu bölgemizde yaşayan can dostlarımız için kısa adı Arsuz HAYDER olan derneğimiz  bir süredir faaliyettedir.Can dostlarımıza daha iyi yaşam hakkı sağlamak için 5199 sayılı Hayvan Hakları Kanunları çerçevesinde elimizden gelen bütün çabaları göstermek üzere yola çıktık. İşimiz zor ama biz zoru severiz. Onun için ‘Ya Allah’ deyip yola çıktık. Bu durumda bütün hayvan sever ve hayvan hakları savunucusu dostlarım el ele verip birleşme zamanıdır! Toplu zehirlemeleri önlemek için, daha iyi yaşam sağlamak için, en önemlisi sevgi aşılamak için hepinizi derneğimize davet ediyor, desteklerinizi bekliyoruz” diye konuştu.

ARSUZ HAYDER Kuruldu haberi 10 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  37635 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle