Asi’nin kızları İskenderun’da

Hatay Kadın Girişimciler Derneği'nin Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı koordinasyonunda yürüttüğü Asi'nin Kızları Okuldan Hayata adlı proje kapsamında Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Kız Meslek Lisesi'nde öğrenim gören öğrenciler hafta sonunu İskenderun'da geçirdi. 
Asi’nin kızları İskenderun’da
Proje kapsamında öğrenciler, dernek üyeleri ve öğretmenlerinin eşliğinde İskenderun Arsuz'da bulunan İssos Otel'de gönül-lerince bir gün geçirdiler. Genç kızlar öğretim yılına başlarken böyle bir gün geçirmenin motivasyonlarını artırdığını söylerken, proje başlangıcından bu yana notlarının yükseldiğini ifade ettiler.
     
 Dernek Başkanı Dilek Karadeniz'de çocukların içinde ilk kez İskenderun'u gören gençlerin olmasına dikkat çekerek, “projenin doğruluğuna ve önemine bir kez daha inanmış durumdayız. Çocuklarımızın ifade ettiği gibi proje başladığından bu yana kızlarımızın notları yükseldi, vizyonları farklılaştı. Onlarla birlikte olmak bizleri çok mutlu ediyor aynı mutluluğu onla-rın gözlerin de görüyoruz” dedi.  
Asi’nin kızları İskenderun’da haberi 25 Eyl 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  178325 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle