ASKF DEN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Öztürk ve üyeleri Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
ASKF DEN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET
 Önemli mesajların verildiği ziyarette Başkan Savaş, “Spora ticari amaçlı değil gençlere yönelik sağlıklı bir gelecek olarak bakıyoruz” dedi.Sporun gerekliliği ve öneminden bahseden Başkan Savaş, Hatay’da sportif faaliyetlerle ilgili çok iyi bir potansiyel yakaladıklarını ve bunu geliştirmek için çalışmaların devam ettiğini belirterek “Gerek sporcularımız olsun gerek vatandaşlarımız olsun spor adına faaliyetlerde bulunmaları için güzel fırsatlar sunduk.
 
Bunları geliştirmeye devam ediyoruz. Biz sporu sadece futbol olarak görmüyoruz, atletizm, judo, tekvando, boks, karete, güreş gibi birçok alanda aktivitelerimiz devam ediyor” dedi.Spora ticari amaçlı değil gençlerin gelecekte daha sağlıklı bir yaşam kazanmaları açısından baktıklarını belirten Başkan Savaş “Gençlerimizin daha güzel bir geleceğe yönelmeleri için zararlı alışkanlarından uzaklaştırmak için spora tam anlamıyla destek olacağız” dedi.Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Öztürk ise verdiği kısa brifinglerden sonra, Başkan Savaş’a spor alanında yaptığı çalışmalar ve verdiği destekten ötürü teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından Başkan Öztürk, Başkan Savaş’a bir plaket verirken, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla ziyaret son buldu.