ASYAD DAN BİRLİK BERABERLİK GECESİ

Armutlu Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ASYAD) tarafından Harbiye Venedik Restaurant’ta ‘Dayanışma Gecesi’ düzenlendi.

ASYAD DAN BİRLİK BERABERLİK GECESİ
Gecenin açılış konuşmasını yapan ASYAD Başkanı Tevfik Erkek, Armutlu Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim kurulu üyeleri olarak dayanışma gecesinde birlikte olmaktan güzelliği, özelliği, mozaiği, birlik ve beraberliği, kardeşliği yaşamanın mutluluğu ve gururu içinde olduklarını söyledi.

Bu birlik ve beraberliğin kardeşlik şuurunun Allah’ın izni ile ebediyete kadar devam edeceğine dikkati çeken Tevfik Erkek, şöyle devam etti:Yönetimimiz sanat, kültür ve eğitime önem veren bir ekiptir. 2013 yılında Milli Eğitim Müdürlüğünden onaylı 0-18 yaş çocuklu annelere Derneğimiz aracılığı ile 140 anneye uzman öğretmen ile Aile Eğitim Kursu vermiş olup, 10 üniversite öğrencisine 1 defaya mahsus burs, Mübarek Ramazan ayında 360 Ramazan paketi, 190 parça muhtelif giysi dağıttık.Bu faaliyetimiz şüphesiz ki şehrimizin hayırsever iş adamlarımızın ve salondaki siz dostlarımızın katkıları ile yapabiliyoruz. Dolayısıyla hayırsever iş adamlarımıza ve dostlarımızın güvenine layık olmaya devam edeceğiz. Hepinize yürekten teşekkür ederiz.”ASYAD’ın düzenlediği geceye katılan Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, CHP Defne Belediye Başkan aday adayları İbrahim Güzel, İbrahim Yaman, Mehmet Güzelyurt, Selim Matkap, AK Parti Defne Belediye Başkan adayı Volkan Özkaya, HGC Başkanı Ahmet Yetişen, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetliler katıldı.Gecede, dernek yararına çekiliş düzenlendi ve davetliler müzik eşliğinde Fuat Büyükaşık ve Lübnanlı konuk sanatçının söylediği şarkılarla felekten bir gece çaldılar.