ATAKER ORTAOKULU HEYETİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Antakya Ataker Ortaokulu idarecileri ve okul aile birliği yöneticilerinden oluşan heyet, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
ATAKER ORTAOKULU HEYETİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

 Heyet ziyaretinde Ataker Ortaokulu Müdürü Faruk Taştepe, Okul Aile Birliği Başkanı Tülay Tulunç, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Meryem Akyol ve okul aile birliği üyeleri yer aldı.

Okul Müdürü Faruk Taştepe ziyarette yaptığı konuşmada, okulun faaliyetleri ve ihtiyaçları hakkında bilgiler sunarken, eğitime yönelik destek ve katkılarından ötürü Belediye Başkanı Savaş’a teşekkür etti. Taştepe, Belediye Başkanı Savaş’ın kent genelinde bulunan eğitim-öğretim kurumlarına vermiş olduğu desteğin takdirle karşıladıklarını vurguladı.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, imkanlar dahilinde okulların ihtiyaçlarını karşılamak, okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etmek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla 45 aydır hemen her hafta okullarımızı ziyaret ettiklerini belirtti.

            Hizmet süreleri boyunca okulların parke, asfalt, oyun gurubu, araç-gereç, spor malzemesi gibi ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterdiklerini, bu ziyaretlerde öğretmenlerin, okul yöneticilerinin ve öğrencilerin hallerini ve hatırlarını sorduklarını ifade eden Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş,” Çocuklarımıza daha güzel bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz.” dedi.