ATALAY HUKUK BÜROSU AÇILDI

Mali Müşavir İbrahim & Rana Atalay'ın kızı Avukat Sabahat Atalay, Avukatlık Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. Av. Sabahat Atalay, Başkent Üniversitesi'nde Hukuk eğitiminin ardından tamamladığı 1 yıllık staj dönemi sonrası Hatay Barosu Av. Ekrem Dönmez'in gerçekleştirdiği ruhsat töreni ile ruhsatını teslim aldı. Hemen ardından Avukatlık bürosunu hizmete açtı. 
ATALAY HUKUK BÜROSU AÇILDI
Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven'in gerçekleştirdiği açılışa iş ve siyaset dünyasının bilinen isimleri ile birlikte birçok davetli ve aile yakınları katılım gösterdi. Açılışta konuşan HBB Başkan Vekili Serdar Güven:  " Kıymetli adalet ordumuza genç bir arkadaşımız daha katıldı. Genç avukatımızın yeni iş yeri hayırlı ve uğurlu olsun.Çalışmalarında başarılar diliyorum  " diyerek  kurdeleyi kesti. General Şükrü Kanatlı Mahallesi V. Münir Karabay Sokak Gül Apartmanı'nda hizmete giren Atalay Hukuk Bürosu'nun açılış kurdelesinin kesilmesinin hemen ardından davetliler ofisi gezdi.Av. Sabahat Atalay, açılışta misafirlerini tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi ve iştiraklerinden ötürü tüm protokol üyelerine teşekkür ederek böylesine anlamlı bir günde onları yanında görmekten duyduğu mutluluğu ve heyecanı dile getirdi. Konuklara yapılan ikramların ardından bu anlamlı günün anısına hatıra fotoğrafları çektirildi.
ATALAY HUKUK BÜROSU AÇILDI haberi 09 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1885 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle