ATB HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR

<strong>&Uuml;yelerimizin beklenti ve ihtiya&ccedil;larına uygun kaliteli ve modern hizmeti sunabilmek i&ccedil;in Antakya Ticaret Borsası yeni hizmet binası ve kompleks i&ccedil;in arayışlarını neticelendirdi.&nbsp;</strong>
ATB HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR
Bu  doğrultuda  yapılması  düşünülen  Antakya  Ticaret  Borsası  Kompleksi için Yeni Devlet Hastanesi ile Ottoman Oteli yanında 80 dönümlük bir arsa (12 trilyon) bedelle Yönetim Kurulu ve Meclisimizin gayretleri ile satın alınmıştır. Yapılan adımlarda her ne kadar Antakya Ticaret Borsası’nın adı öne çıksa da yapılan girişimler üyelerimizin, üreticilerimizin, çiftçilerimizin yani ilimizin başarısıdır.Bizlere düşen görev bu değerleri koruma ve geliştirmenin yanında hizmet kalitesini ve işlevini arttırmaktır. Kamu ve özel sektörle her alanda işbirliği ve uyum içerisinde yatırım odaklı faaliyetlerle devam edilecektir. Hayata geçireceğimiz projelerle şehrimizin ekonomisine katkı sağlamanın yanında, üye ve üreticilerimizin gelir ve refah düzeyini yükseltmeyi hedeflemekteyiz. İLERİKİ PROJELERİMİZİN İÇİNDE BORSAMIZ ADINA YURT YAPTIRMA PROJESİ DE GÜNDEMİMİZDE OLACAKTIR. Üyelerimize ve ilimize Avrupa Birliği normlarında daha iyi hizmet verebilmek için yaptığımız bu girişimin Antakya’ya ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.
Saygılarımla.                                                                  Mehmet Ali KUSEYRİ
                                                                   TOBB Strateji Geliştirme Yüksek Kurul Üyesi
                 Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı 
ATB HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR haberi 28 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1090 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle