ATB VE ATSO DAN GÜÇ BİRLİĞİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, ATB heyeti ve üyeleri, ATSO genel kurulunda güven tazeleyen Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin’î hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ATB VE ATSO DAN GÜÇ BİRLİĞİ
Ziyarette konuşan ATB Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, “Öncelikle oluşan yeni yönetimde göreve gelen Başkan Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu üyelerini ve Meclis üyelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Bu yeni dönemde Antakya Ticaret ve Sanayi Odası olarak Antakya’mızın gelişmesi yolunda önemli çalışmalar yapacağınıza inancımız tamdır. Bizlerde Antakya Ticaret Borsası olarak bu yolda her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.Kuseyri; “İlimizin iki büyük sivil toplum örgütü olan Borsa ve Odamızın yaptıkları çalışmalar ile bugün bölgemizde devamlı takip edilen toplum üzerinde en büyük etkiye sahip kurumlar haline gelmişlerdir. Hepimizin tek gayesi Antakya’mızın kalkınması ve gelişmesi için hizmet götürmektir. Bundan sonraki çalışmalarımızı tüm kesimleri kucaklayan anlayışla birlik ve beraberlik içerisinde sizlerle birlikte yapmalıyız. Birlikten güç doğar anlayışıyla Borsalarımız ve Odalarımız ile ortak sinerji yaratarak hareket etmemiz, bölgemiz ve kentlerimiz için daha fazla ve ileriye dönük fikirler ve çözümler üretmemiz ilimiz için çok faydalı olacaktır.
 
Antakya’mızın bekleyen sorunlarının üstesinden gelip Antakya’mızı en iyi yerlere getirmek için Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile beraber elimizden gelen tüm desteği sonuna kadar vermeye devam edeceğiz. Birlikte hareket etmenin her zaman bizleri daha yükseklere taşıyacağını düşünüyorum. Bu birlikteliği sağlayabilirsek çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Hatayspor Kulüp Başkanı Hikmet Çinçin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Birlikte hareket edeceğimizi şimdiden buradan söylüyorum. Ticaret Borsası gerekse Hatay için gerekse Türkiye için önemli bir yerde yer almaktadır. (ATB) Antakya Ticaret Borsası güzel projelere imza atmış bir kurumdur, bundan sonra çok güzel projelerde yer alacağına inanıyorum” dedi.Çinçin; “Bizler güç birliği ile el ele verdiğimiz sürece Antakya’mıza her zaman daha iyi ve faydalı büyük projelere el atacağımıza inanıyorum. Hepimizin ortak amacı Antakya’mızın kalkınması ve gelişmesidir. Antakya’da ortaya çıkan güzel eserlerin altında her zaman birlik ve beraberlik yatmaktadır. Birçok projeler bu sayede hayata geçmektedir.” görüşünü dile getirdi.Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri konuşmalarının ardından Hataysporu tebrik ederek, Hatayspor Kulüp Başkanı Hikmet Çinçin’e Hatayspor’a 50 bin TL’lik bağış yaparak ve Cuma günü yapılacak olan Hatayspor maçından dolayı Hatayspor Taraftarlar Derneğine otobüs tahsis etti.

 

ATB VE ATSO DAN GÜÇ BİRLİĞİ haberi 30 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  38035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle