ATLANTİS YÜZME HAVUZU‏ SEZONU AÇTI

İlimizin önemli spor tesislerinden olan Atlantis Yüzme Havuzu, yeni sezonu açarak en güzel hizmeti vermeye devam ediyor.
ATLANTİS YÜZME HAVUZU‏ SEZONU AÇTI
Milli Yüzme Hakemi Murat Şaydak ile Ali Sabri Oduncu’nun işletmeciliğini yaptığı Harbiye’de Hürriyet Mahallesinde ki Atlantis Yüzme Havuzu, 6. Sezonunda geleneksel basınla buluşmayı Cumartesi günü gerçekleştirdi. Çok sayıda gazeteci Murat Şaydak’ın davetlisi olarak havuzun sezon açılışında hazır bulundu.Şaydak, tesisin herkese açık olduğunu belirterek yüzme saatleriyle ilgili şu bilgilerde bulundu; “Atlantis Yüzme Havuzunda deneyimli ekibimizle birlikte saygıdeğer halkımıza hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Hafta içinde 10.00-15.00 saatleri arasında, hafta sonlarında 10.00-18.00 saatleri arasında halka açık ücretli yüzme mesaisi uygulanıyor. Saat: 15.00 sonrası gerek çocuklara ve gençlere yüzme eğitimi, gerekse yüzme kulüpleri havuzda antrenman yapıyor. Yetenekli ve başarılı sporcuları Antakya Yüzme ve Sutopu Kulübünde (AYK) değerlendirip lisanslı sporcu yapıyoruz. Bu sporcularımız yüzme ve sutopunda ilimizde ve il dışında müsabakalara katılıyor. Son olarak gazeteci arkadaşlarımızın havuzumuza teşriflerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.
BEYAZ TAKIM:20
MAVİ TAKIM:19
Atlantis Yüzme Havuzunun sezon açılışına katılan basın mensupları, kendi aralarında geleneksel sutopu maçı oynadı. Milli Yüzme Antrenörü Murat Şaydak’ın hakem olarak yönettiği maçta beyaz takımda Sadullah Ergin, Erhan Yılmaz, Cuma Zeybek, İzzet Nazlı, Mehmet Arıkoğlu, mavi takımda Hikmet Otuzbir, Mustafa Çolakoğlu, İlyas Bayraktar, Talip Köleoğlu, Mahmut Tuncay, Emre Berk Köleoğlu yer aldı.Çok çekişmeli ve zaman zaman olaylı geçen maçın ilk yarısını mavi takım 10-9 önde tamamladı. İkinci yarıda adeta nefeslerin tutulduğu maçı beyaz takım kılpayı 20-19 önde tamamladı. Hakemin son düdüğü ile havuzda büyük sevinç yaşandı.Düzenlenen törende beyaz takım kaptanları Sadullah Ergin ve Erhan Yılmaz, maçın hakemi Murat Şaydak’ın elinden şampiyonluk kupasını aldı. Törende ayrıca maçın gol kralı Cuma Zeybek’e plaket, maçın en değerli oyuncusu Talip Köleoğlu’na madalyası düzenlenen törenle verildi.Konuk gazeteciler, kendilerini en iyi şekilde tesislerinde ağırlayan ve çeşitli ikramlarda bulunan Atlantis Yüzme Havuzu işletmecisi Murat Şaydak’a teşekkür ettiler.