ATLETİZM Takımı Genç Bayanlar Kategorisinde 1. Oldu

Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Atletizm takımı, 10 Kasım tarihinde Ankara ilinde yapılan Atatürk’ü Anma ve Kros Yarışmalarında dereceye girerek takım halinde 1. oldu. 

ATLETİZM Takımı Genç Bayanlar Kategorisinde 1. Oldu

Milli Takım ve Antakya Belediyesi Atletizm Takım Antrenörlüğü görevini başarı ile yerine getiren Senem Ölçer ve beraberindeki sporculardan oluşan heyet, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundular.

81 vilayetin katılımı ile Ankara’da yapılan müsabakalarda Genç Bayanlar kategorisinde 1. olan Antakya Belediyesi Atletizm takımı, Yıldız Bayanlarda 8., Genç Erkeklerde 20. olarak ilimizi başarı ile temsil etti.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş elde edilen başarı karşısında gurur duyduğunu ifade ederek, “Gençlik Spor Kulübü çatısı altında sunulan imkânlar dâhilinde sporcularımız takım halinde ulusal düzeyde başarılı sonuçlar elde ettiler. Sporcularımız, hem kentimizi hem de ülkemizi başarı ile temsil ediyorlar. Milli takım seviyesine yükselen çocuklarımızı görmek bizleri oldukça sevindirmektedir. Severek yapılan iş başarıyla sonuçlanır. 10 Kasım tarihinde Ankara ilinde yapılan Atatürk’ü Anma ve Kros Yarışmalarında atletlerimiz ilimizi başarı ile temsil ettiler. Gerek sporcularımızı gerekse sporcuların yetişmesinde emeği geçen antrenörlerimizi başarılarından dolayı yürekten kutluyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Savaş ve konuk sporcu heyeti, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.