ATSO BAŞKAN VE ÜYELERİNDEN SAMANDAĞ ESNAFINA ZİYARET

ATSO BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ SAMANDAĞ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ.
ATSO BAŞKAN VE ÜYELERİNDEN SAMANDAĞ ESNAFINA ZİYARET
ATSO başkanı Hikmet Çinçin,Yönetim Kurulu üyeleri yapılacak seçimlerden önce Samandağ esnafı,Sivil Toplum Örgütlerini gezerek yapacakları hizmetlerle ilgili bilgi alırken İlçe ile ilgili sorunları dinledi.
KALEMDER’i ziyaret ettikten sonra Ziraat Odası’nı ziyaret eden heyeti oda başkanı Selim Kamacı,Cuma Karaali ve işadamları karşıladı,İşçi Parti İlçe başkanı Gazi Karaali’de yeraldı. Sorunları dile getiren Kamacı “Üniversiteye 33 dönümlük arazi vermemeize rağmen Yüksekokul öğrencileri bir ilkokulda eğitim gördüğü gibi sayın rektör bu yönde hiçbir gelişmeye adım atmamıştır.İlçemizde Su Ürünleri,Seracılık Yüksek Okulunda 68 öğrenci devam etmekteyken,20 bin nüfuslu Yayladağı’nda 700 öğrenci bulunmaktadır.
Vakıflı’da 100 dönümlük arazi gösterdik yine de Yüksek Okulu geliştirecek hiçbir adıma yanaşmadılar.Rektör plaket dağıtacağına Samandağımıza gelip soruna elatsa daha iyi olurdu.”dedi.
Çinçin ve ATSO yönetim kurulu üyesi Selahattin Eskiocak not alarak sorunun çözümlenmesi yönünde çalışmalar yapacaklarını söyleyerek “Sivil Toplum Kuruluşlarıyla biraya gelip ne yapılması gerekiyorsa bize iletin,rektörle beraberce görüşüp sorunun çözülmesi yönünde çalışmalar yapacağız.”şeklinde konuştular.