ATSO DAN AMERİKA İŞ GEZİSİ

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO), Amerika Birleşik Devletlerine iş gezisi düzenledi. İş Gezisine ATSO başkanı Hikmet Çinçin, ATSO meclis başkanı Selahattin Eskiocak, yönetim kurulu üyeleri ve oda üyeleri katılım gösterdi.

ATSO DAN AMERİKA İŞ GEZİSİ
Orada, Las Vegas Şehir Belediyesi'ni (Las Vegas City Hall) ziyaret eden, ATSO başkan ve üyeleri çeşitli görüşmeler yaptı. ATSO başkanı Hikmet Çinçin, gezi ile ilgili sosyal paylaşım sitesi hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Oldukça yararlı geçen görüşmede, çeşitli vergi, işçilik, iklim, vb. gibi avantajlardan dolayı ekonominin gelişmekte olduğu ve yatırımcıları beklediklerini ifade ettiler. Özellikle güneş enerjisinden elektrik enerjisi üretimi, gübre, tohum ve sulama sistemleri üzerine diyaloglarımız oldu. Biz de kısaca şehrimizi tanıttık ve küçük bir hediye takdimi gerçekleştirdik. Üniversitemiz ile birlikte, özellikle güneş enerjisi ve sulama sistemleri temelinde planlı bir ziyaret gerçekleştirilebilir.”dedi.
ATSO DAN AMERİKA İŞ GEZİSİ haberi 11 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  19305 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle