ATSO DAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Antakya Ticaret ve Sanayi odası 3.Meslek Komitesi Üyeleri Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savas'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Atso  adına konuşan Komite Başkanı Ilhan Kısaoğlu; Bilindiği üzere, ilimiz 2021 yılında yapılacak olan EXPO 2021 organizasyonuna ev sahipliği yapacaktır. Bu kapsamda Antakya ilçemizde bulunan Yeni Sanayi Sitesi'nin hem ilçemizin girişinde bulunmasından hem de şehrimizin en önemli ticari faaliyetlerinin yürütüldüğü yerlerden biri olması nedeniyle EXPO 2021’e yakışır bir şekilde eksiklerinin giderilmesi önem arz etmektedir. Yakın bir zamanda İlimizde kurulan Mobilya İhtisas Sanayi Sitesi’ne Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan 100 adet imalatçı firma taşınacaktır. Yeni Sanayi Sitesi Mobilya İhtisas Sanayi Sitesinin açılması ve imalatçı firmaların buradan taşınması ile birlikte Yeni Sanayi hem bir açık hava Mobilya Fuar Merkezi hem de markalaşmaya çalışan mobilyalarımız için bir “Showroom” alanı olacaktır. Yukarıda yazılan tüm bileşenleri bir araya getirdiğimizde Yeni Sanayi Sitesi’nin acil ihtiyaçları meydana çıkmaktadır. Bu ihtiyaçların başında
✅ Girişlerdeki Tabelaların değişmesi
✅ Yönlendirme Tabelalarının değişmesi
✅ Sanayi Girişine tanıtıcı Mobilya Figürü konulması
✅ Sanayi Sitesinin içinde peyzaj çalışması yapılması gereken yerleri var diyerek sözlerini sonlandırdı. Daha sonra Komite Başkanı İlhan Kısaoğlu Sayın Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a Komitemizi ağırlamalarından dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

ATSO DAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET haberi 28 Temmuz 2020 15:54 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Antakya Ticaret Ve Sanayi Odası adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Ticaret ve Sanayi Odası sektörüne eklenmiş olup  201 kişi tarafından okunmuş 1 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
ATSO DAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 201 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Atso+Dan+Başkan+Savaş+A+Zi̇yaret Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ATSO DAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/yerel/atso-dan-baskan-savas-a-ziyaret-235160 #ATSO #DAN #BAŞKAN #SAVAŞ #A #ZİYARET #ATSODAN #DANBAŞKAN #BAŞKANSAVAŞ #SAVAŞA #AZİYARET #ATSODANBAŞKANSAVAŞAZİYARET