ATSO DAN BAŞKAN YAMAN A ZİYARET

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan kalabalık bir heyet Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ı makamında ziyaret etti.
ATSO DAN BAŞKAN YAMAN A ZİYARET

 Ziyareti ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Alkan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri gerçekleştirdi. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin konuşmasına, Manisa Soma’da yaşanan patlama sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine baş sağlığı ve sabır dileyerek başladı. “Defne Belediyesi yeni bir oluşum ve bu oluşum için işbirliği yapmaya hazırız” diyen Çinçin, Defne Belediyesi ile ortak projelerde yer alabileceklerini ifade etti. Çinçin, ATSO’nun proje konusunda deneyimleri olduğunu ve bu deneyimlerini Hatay’ın gelişimi için paylaşabileceklerini dile getirdi. Çinçin, yeni kurulan ilçelerin Hatay ekonomisine katkı sağlamasını umut ediyoruz. Çinçin Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a görevinde başarılar dileyerek sözlerini sonlandırdı.Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ise konuşmasında “Defne Belediye Başkanı seçilmenizden dolayı sizi ve Belediye Meclis Üyelerimizi tebrik ediyorum. Defne’nin İmar ve görünüm bakımından değişmesini istemekteyiz. Sizin ve Belediye Meclis Üyelerimizin Defne’de çok yararlı ve güzel işler yapacağına inanıyoruz” dedi.Daha sonra sözü alan Dr. İbrahim Yaman bir il için Sivil Toplum Kuruluşlarının çok önemli olduğunu ve ATSO ile ortak projelerde yer almak istediklerini dile getirdi. Defne Belediyesi’nin yeni kurulduğu için eksiklikleri olduğunu ve bu eksikliklerin giderilmesi adına yapılabilecek tüm çalışmaları yapacaklarını kaydetti. Defne Belediyesi olarak Sivil toplum kuruluşları ile entegre çalışmak istediklerini ve Defne Belediyesi’nin yatırım beklediğini ifade etti. Yaman ziyaretlerinden ötürü ATSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine teşekkür etti.  

 

ATSO DAN BAŞKAN YAMAN A ZİYARET haberi 19 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  69300 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle