ATSO Kadınlarından Miniklere Hediye

ATSO Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri hazırladıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen Serinyol Anaokulu’nun eksiklerini tamamlamanın mutluluğunu yaşadılar.

ATSO Kadınlarından Miniklere Hediye
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Kadın Girişimciler Kurulu Başkan ve Üyeleri hazırladıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahibi olduğu öğrenilen Serinyol Anaokulu’na 23 Nisan hediyesi götürdü.ATSO Genel Sekreteri Serdar Saraç ve ATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seçil Akgöl önderliğinde düzenlenen proje kapsamında, ihtiyaç sahibi anaokulunun müdüresi Neslihan Özgün tarafından, okulun eksiklerinin belirtilmesi üzerine harekete geçen kurul, hazırladıkları yardımları teslim etmek ve okulu ziyaret etmek için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını seçti.-Kurul üyeleri dün tüm çocuklara hediyelerini dağıtarak çocukların bayram sevincine sevinç kattı. Kurul üyeleri ve hayırseverler tarafından yapılan bağışlarla okulun, boya, boyama kitabı, oyuncak, oyun hamurları gibi eğitsel ihtiyaçlarının yanı sıra perdeleri de takıldı. Anaokulu müdüresi Neslihan Özgün tarafından kurul üyelerine okul gezdirilerek eksikliklerin tespit edilmesi sağlandı. Bu bağlamda kurul üyeleri okulun temel ihtiyaçlarını belirleyerek bundan sonraki süreçte temin edebilmek üzere gerekli notları aldılar. Minikler elleriyle hazırladıkları çiçekleri şarkılar eşliğinde kurul üyelerine verirken, veliler de hazırladıkları ikramları sunarak kurul üyelerine okula yaptıkları destekten dolayı teşekkürlerini ilettiler.
 
  
Velilere katılımlarından dolayı teşekkür eden ATSO Genel Sekreteri Serdar Saraç, kısıtlı imkanlara rağmen eğitime devam edilmesini takdir ettiğini ve okul öncesi eğitime verilen bu önemi tebrik ettiğini belirttiği konuşmasında; “ Ben de bir babayım ve çocuklarının eğitimine oldukça önem veren bir babayım. Hepiniz burada evlatlarınızın bu minicik yaşlarında eğitim alabilmeleri için buradasınız. Bundan dolayı sizleri yürekten kutluyorum. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulumuza göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı bizzat teşekkür ediyorum. ATSO olarak okulunuzun geri kalan ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elimden geleni yapacağıma dair söz veriyorum. Kapımız sizlere her zaman açık olacaktır. Okulunuz ve iş hayatınızdaki gelişmeler konusunda her daim destekçiniz olacağız.” dedi.ATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Akgöl ise; “ Nacizhane yardımlarımızı kabul edip bizlere kapılarınızı açtığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Okulunuzun geri kalan ihtiyaçları tespit edildi ve en kısa sürede temin edileceğine inanıyorum. Dilerim miniklerimiz gelecekte en iyi eğitimleri alarak, en güzel makamlara sahip olurlar.” diyerek katılanlara teşekkür etti.Kurul üyelerinden Meltem Aslan kadın girişimci olmaktan duyduğu gururu dile getirdiği konuşmasında, “Ben bir kadın girişimci olarak, çalışmaktan üretmekten gurur duyuyorum. Sizler de birer anne olarak eminim çocuklarınız için her şeyin en iyisini ve güzelini üretiyorsunuzdur. Sizlerden isteğim asla üretmekten, gelişmekten ve kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. Miniklerinize daha iyi bir gelecek hazırlamak için sizler de birer kadın girişimci olabilirsiniz. Bu anlamda bizlere mutlaka ulaşın ki sizlere destek olabilelim.” diyerek ailelere teşekkürlerini iletti. Etkinliğe Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Serdar Saraç, ATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seçil Akgöl, ATSO Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerinden Seda Abalıoğlu, Semire Özdemir, Meltem Aslan, Melis Doğru ve Bengü Doğan katıldılar.