ATSO’dan Hilton Müze Otel Şantiyesine Ziyaret

<span style="font-family:arial,helvetica neue,liberation sans,freesans,sans-serif; font-size:12px">Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Y&ouml;netim Kurulu, Meclis ve Komite &Uuml;yelerinden oluşan bir grup Antakya ASF Hilton M&uuml;ze Otel&rsquo;i ziyaret etti. ATSO Heyetini ASF Hilton M&uuml;ze Otel sahibi Necmi Asfuroğlu karşıladı.&nbsp;</span>
ATSO’dan Hilton Müze Otel Şantiyesine Ziyaret

Ziyarette konuşan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Necmi Asfuroğlu’nun örneğine çok az rastlanır bir yatırım yaptığını ve bundan dolayı teşekkür ettiğini ifade etti. Hristiyan dünyasının önemli hac noktalarından biri olan St.Pierre Kilisesi'nin yakınındaki araziye 5 yıldızlı yapılan  müze – otelin Hatay turizmine büyük bir ivme kazandıracağını ifade etti. Çinçin, Necmi Asfuroğlu’nun yaptığı projenin diğer işadamlarımıza da örnek olmasını dilemekteyiz. Bir ilin en önemli yapı taşı olan ticaret erbabının ilin tanıtımındaki katkılarının çok önemli olduğunu söyleyerek sözlerini sonlandırdı.Necmi Asfuroğlu’da ATSO heyetini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, heyete proje ilgili geniş bilgiler verdi. 

ATSO’dan Hilton Müze Otel Şantiyesine Ziyaret haberi 07 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1720 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle