AVM’LER KÜÇÜK ESNAFA BÜYÜK DARBE VURUYOR

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:calibri,sans-serif; font-size:16px">Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Do&ccedil;. Dr. Necmettin &Ccedil;alışkan, Antakya&rsquo;da Esnaf, medya, Sivil Toplum Kuruluşu Sanayi Sitesi Kooperatifi ve bazı d&uuml;ğ&uuml;n programları ile mahalle a&ccedil;ık hava toplantılarına katıldı.</span>
AVM’LER KÜÇÜK ESNAFA BÜYÜK DARBE VURUYOR

Beraberinde Milletvekili Adaylar Nevin Zeytineli, Atila Erol, Nurettin Hocaoğlu ve partililer, Antakya’nın bir çok caddesi ve daha sonra Uzun Çarşı Esnafını ziyaret ederek büyük ilgi ile karşılaştılar.Esnafın çok dertli olduğu gözlenirken Çalışkan, esnafın sıkıntılarını dinleyip çözüm önerilerini sundu.Sifftahsız kepenk kapatan esnaflar olduğunu belirten Çalışkan, “Küçük esnafın bitme noktasına geldiğini vurgulayarak, “Ülkemizde sürekli artan adaletsiz vergiler ve cezalar, esnafın belini kırıyor. Özellikle AVM’lerin esnafa büyük darbe vuruyor. Bu konularda bir çok projemiz var diyen Çalışkan, Faizsiz kredi, borçların faiz bölümünün silinmesi, asgari ücretliden vergi alınmaması gibi vergi ve AVM’ler ile ilgili düzenlemeler yapacaklarını söyledi.ilim Yayma Cemiyeti ziyaretinde ve Narlıca mahallesinde açık hava toplantısında Çalışkan, “Oy vermenin sorumluluğu ile ilgili bir konuşma yaptı.Oy vermenin vebali olan bir davranış olduğunu belirten Çalışkan ”Bu sebeple, kendilerinden hizmet beklediğiniz kadroları iyi araştırın. Çevrenize bakın, tahrip olan milli ve manevi değerlere bakın, köylerinizi terk etmek zorunda bırakılan yetişkin evlatlarınıza bakın, ekonominize bakın. Unutmayın ki maneviyatı ön plana koymayanlar kimseye hakkını veremezler. Bu yüzden emanetinize talibim ve tek kuruşunuzu dahi yedirtmem. Çare milli değerler, Milli Görüş Milli İttifak’tır” dedi.Sanayi Sitesi Kooperatifi ziyaretinde Çalışkan geçmişte yaptıkları fabrikalardan ve sanayi hamlelerden bahsederek, sanayi esnafına vereceği destekleri anlattı ve kalkınmanın ağır sanayi hamleleri ile gerçekleşebileceğini kaydetti.Beş ayrı düğün merasimine katılan Çalışkan düğün merasiminde de birer konuşma yaparak Asrı- Saadet döneminden örneklerle Peygamberimizin eşlerine karşı davranışlarından bahsetti ve çiftlere iki cihan Saadeti diledi. 

AVM’LER KÜÇÜK ESNAFA BÜYÜK DARBE VURUYOR haberi 27 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2010 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle