AVRUPALI KADINLARA BÜYÜK JEST?

Hatay'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında bir dizi etkinliğe katılan Avrupa'nın farklı ülkelerinden gelen 20'ye yakın kadın Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin(HBB) misafirperverliğine hayran kaldı.

AVRUPALI KADINLARA BÜYÜK JEST?
Almanya, İspanya, Portekiz, Yunanistan, Sırbistan gibi Avrupa'nın muhtelif ülkelerinden gelen kadınlar Hatay'da Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen bir dizi etkinliğe katıldı. Düzenlenen etkinlikler öncesi dil ve rehberlik konusunda sıkıntılarını gidererek Avrupalı kadınlara büyük bir jest yapan HBB, böylece ilin turizmine verdiği önemi bir kez daha göstermiş oldu.
 Doğuş Okulları önünde düzenlenen etkinliğe katılan konuklar yaptıklara açıklamada, Yerelde ile global ölçekte kadınların bağımsızlığına ve özgürlüğe ihtiyaç duyduklarını ifade ederek şiddete hayır mesajları verdiler.Nazan Savaş'tan Yemek Jesti  HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın eşi Doç. Dr. Nazan Savaş, Avrupa'nın farklı ülkelerinden gelen konuklarla  verdiği yemekte biraraya gelerek hem ülkemizde hem de dünyada kadınlara önem verilmesine dikkat çekti. Hatay'ın misafirperverliği için Başkan Savaş'a ve eşi Nazan Savaş'a teşekkür eden grup gece geç saatlerde Hatay'dan ayrılarak Özgecan Aslan için düzenlenecek anma töreni için Mersin'e gitti.
AVRUPALI KADINLARA BÜYÜK JEST? haberi 12 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  14845 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle