AVUKAT SERVET MULLAOĞLU BAYRAM KUTLAMA MESAJI

''Bu Bayramın ülkemize, coğrafyamıza barış adalet huzur sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum ‘’ dedi.

'' Gönül coğrafyamızı güzelleştiren ve yüreklerimizi bir kez daha sevgi, dostluk ve dayanışma hisleriyle dolduran mübarek Ramazan ayının mutluluğunu yaşayarak bir Ramazan Bayramına daha kavuştuk.

Bu bayramın mutluluğunu salgından dolayı hep birlikte geçirememenin burukluğunu yaşayacağız. Bayramda uygulanacak olan sokağa çıkma yasağından dolayı birbirimizi ziyaret edemeyip, bayramlaşamayacağız.Bayramı evlerimizde kutlayacağız. Bundan dolayı da bunun üzüntüsü içinde olmamalıyız. Umut ediyorum ki bayram sonu salgının hızı daha da düşerek, tekrar normal hayata kavuşuruz. Hepimizin sağlığı önemlidir. Alınan tedbirlere uyarak, maskemizi takarak, sosyal mesafeyi koruyarak salgının yayılmasının önüne birlikte geçmiş olacağız. Umarım bu bayram ülkemizde ve coğrafyamızdaki olumsuzlukların bitmesine ve en önemlisi de dünya da ve ülkemizdeki koronavirüs salgının sona ermesine vesile olur.İnsanlar mutlu, huzurlu ve barış içinde yaşar. Ülkemize, İslam âlemine mutluluk ve huzur getirir. Bu bağlamda, bizlere özgürlük ve demokrasi içerisinde ulusal ve dini bayramlarımızı yaşama fırsatını veren Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bütün silah arkadaşlarına ve şehitlerimize rahmet diliyorum. Milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olması dileğiyle, Ramazan bayramınızı en içten duygularımızla kutlarız. Bu Bayramın ülkemize, coğrafyamıza barış adalet ,huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum ‘’ dedi.

AVUKAT SERVET MULLAOĞLU BAYRAM KUTLAMA MESAJI haberi 22 Mayıs 2020 11:20 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Avukatlar, Chp, Basın ve Yayın, Chp İl ve İlçe Başkanlıkları, Milletvekili sektörüne eklenmiş olup  416 kişi tarafından okunmuş 1 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
Kategori
AVUKAT SERVET MULLAOĞLU BAYRAM KUTLAMA MESAJI haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 416 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Avukat+Servet+Mullaoğlu+Bayram+Kutlama+Mesajı Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
AVUKAT SERVET MULLAOĞLU BAYRAM KUTLAMA MESAJIAVUKAT SERVET MULLAOĞLU BAYRAM KUTLAMA MESAJI51 5.0 | 1 Oy