AVUKATLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan Kamu Avukatları, Hatay Barosu Kamu Avukatları Komisyonu`nun düzenlediği 5 Nisan Avukatlar Günü Kutlaması için Hatay Barosu`nda bir araya geldiler.

AVUKATLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
 

Baro Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Levent Civelek ve Av. Ayşegül Atay Coşkun’un da hazır bulunduğu kutlamada, meslek sorunları ve çözüm önerileri üzerinde durulurken, meslektaşlar arasında iletişim ve dayanışmanın gerekliliğine dikkat çekildi.Komisyon Başkanı Av. Tamay Yazar, farklı kamu kurumlarında çalışmakla beraber, avukatların ortak problemleri olduğunu, komisyonun bu problemlerin duyurulması ve çözümüne katkıda bulunmak üzere çalıştığını, Hatay Barosu`nun da bu çalışmalarda meslektaşlarının her zaman yanında olduğunu belirterek, başta Baro Başkanı Av. Sinan Akgöl olmak üzere, tüm yönetime teşekkür ettiklerini belirtti.Hatay Barosu`nda düzenlenen kutlama, Türkiye Barolar Birliği ve Kamu Avukatları Kurulu (TÜBAKAV) tarafından 12 Mayıs 2013 tarihinde Ankara`da düzenlenecek ve kamuda çalışan tüm avukatların davetli olduğu “Kamu Avukatları Kurultayı”na katılma konusunda görüş birliğine varılması ile sona erdi.

 

AVUKATLAR GÜNÜNÜ KUTLADI haberi 09 Nisan 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  32920 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle