Aydınlıkevler dayanışma derneği

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Aydınlıkevler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yemeği Beyaz Saray restaurantta gerçekleşti.

Aydınlıkevler dayanışma derneği

Gerçekleştirdiğimiz bu tür etkinliklerle birlik, beraberliğine, dayanışma ruhunun pekişmesine önemli katkılar sağlıyor diyen Aykut Doğru, “Geceye katılan bütün dostlarımıza  verdikleri destek ve katkıdan ötürü çok teşekkür ediyorum. Aydınlıkevler Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.Aydınlıkevler Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aykut Doğru, " Şahsım ve dernek üyelerimiz adına Belediye Başkanımız Sadullah Ergin’e mahallemize ve memleketimize yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz. Ben, ailem, mahallemiz, eş–dost ve akrabalarımız olarak hizmetleri ve özellikle sportif alanda yürüttüğü faaliyetleri gönülden destekliyoruz.” dedi.

AK Parti Hatay Milletvekili ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Aydınlıkevler Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyelerinin düzenlediği dayanışma yemeğine iştirak etti.
 
AK Parti Hatay Milletvekili ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, AK Parti İl Başkanı Süleyman Tenekecioğlu'nun da yer aldığı ziyarette konuşma yapan Aydınlıkevler Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aykut Doğru, değerli misafirlerin katılımlarından dolayı teşekkür etti. Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin'in Türkiye'nin yanı sıra Hatay ve Antakya'ya sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Doğru, 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde başarılar diled AK Parti Hatay Milletvekili ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, böylesi güzel ve nezih bir gecede Aydınlıkevler Mahallesi sakinleri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Dernek olarak birliği, beraberliği sağlamanız güzel ve sevindirici bir olaydır. Dernek imkanları ile mahalle sakinlerine yapılan yardımlar azımsanmayacak ölçüdedir. Böylesi güzel bir gecede göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan dolayı sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır" dedi.
Ziyarette ayrıca Aydınlıkevler Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aykut Doğru, Aydınlıkevler Mahalle Muhtarı Kamil Gün, Belediye Meclis üyeleri Hasan Hocamoğlu, Necdet Bök, İsmail Karaoğlu, ve Aydınlıkevler Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri hazır bulundu.

Mehmet Ali Adın