Baba Kız Ankara Konseri

4-9 Kasım 2014 tarihleri arasında bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘’Başkent’te Hatay Günleri’’ Ankara’da Atatürk Kültür Merkezi’nde Hatay Valiliği’nin başkanlığında Hatay Birlik Vakfı’nın önderliğinde ve Life Medya Ajansının organizatörlüğünde yapıldı.
Baba Kız Ankara Konseri

6 Kasım 2014 Perşembe günü saat 16.00’da Türk Halk Müziği sanatçısı Nebih Nafile gelen konuklara şiir ve türkülerini paylaşırken güzel sesi ve yorumu ile vokalde kızı Yağmur, ritmde Şahin Yatkın eşlik etti.Koza Yayınları Sahibi Özgün Karaca, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Elemanı Yard. Doç.Dr. Fatih Sakallı, İl Kültür Şube Müdürü Emel Polat, Gazi Üniversitesi Mezunları Derneği Başkanı Ferhan Yaman Özkara, yönetim kurulu üyesi Hüseyin Fehmi Narlı, protokol sunucusu-eğitimci Hasan Tahsin Bakan, Ressam Canseven Bahçeci, yakma sanatçısı Zeynep Gülbol, Ankara’da yaşayan birçok Hatay’lı ve müzik severin katıldığı konserde Nafile şiirlerinden de örnekler sundu.  Şair Nebih Nafile 33.Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda da şiir ve türkülerini paylaştı. Edebiyatçılar Derneği Antakya Temsilcisi Nebih Nafile, 8 Kasım 2014 cumartesi günü Uluslar arası İstanbul Kitap Fuarı’na da sazıyla sözüyle katıldı.Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda Edebiyatçılar Derneği tarafından organize edilen  ‘Şiire Yolculuk’ şiir ve müzik etkinliğinde şair Halil İbrahim Özcan yönetimindeki “Şiire Yolculuk” etkinliğinde  Güzin Oralkan, Nebih Nafile, Bilge Öngöre, Tülin Dursun, Muazzez Uslu Avcı, Şen Çakır, Efsun Gültekin şiirlerini paylaştı. 

Saygılarımla...

UMUDUN SESİ Site Yöneticisi 

Nebih NAFİLE İLETİŞİM :  nebihnafile@gmail.com

                                     guneshepimizicin@hotmail.com

Baba Kız Ankara Konseri haberi 12 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  21770 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle