BAĞIRMAYA DEĞİL SAVAŞLARI DURDURMAYA GELİYORUZ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial,sans-serif; font-size:16px">Se&ccedil;imlere sayılı g&uuml;nler kala temposunu arttıran Milli İttifak&nbsp;</span><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial,sans-serif; font-size:16px">Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Do&ccedil;. Dr. Necmettin &Ccedil;alışkan Antakya&rsquo;da esnaf, pazar, K&ouml;y Garajı, şof&ouml;rler odası, İHH Mavi Marmara etkinliği ve Karlısu&rsquo;da mahalle toplantısına katılarak halkla buluşmaya devam etti.</span>
BAĞIRMAYA DEĞİL SAVAŞLARI DURDURMAYA GELİYORUZ

Çalışkan beraberinde Saadet Partisi Milletvekili Adayları Nevin Zeytineli, Atila Erol, Nurettin Hocaoğlu ve partililer esnaf ziyaretlerinde projelerini anlatırken büyük ilgi ile karşılandı.Karlısu’da mahalle toplantısında Çalışkan, burada Türkiye’nin iç ve dış politikasını değerlendirerek şunları söyledi; “Şöyle dışarıya kardeş ülkelerimize bir bakalım. Suriye’ye, Irak’a, Mısır’a, Libya’ya hepsi yerle bir edilmiş durumda. Biz bu acı durumları meydanlarda bağırarak seçim malzemesi olarak değil savaşları durdurmaya geliyoruz” dedi.İç politika konularında Çalışkan, Türkiye’de yüzde 12 işsizin bulunduğuna dikkat çekerek, işsizlik, Türkiye’nin içi ve dış borcu, boşanmalar ve daha birçok ahlaki erozyon rekor kırmıştır.  6 milyon asgari ücretlinin tamamı açlık sınırının altında yaşıyor. İktidar bütçeden her yıl 54 milyar lira faiz ödüyor. Kaynaklar çarçur ediliyor, israf ediliyor, Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç Bey bile ‘eğer biz israfı önleyebilseydik vergi almaya lüzum kalmazdı’ diyor. Ancak biz gelip o israfı önleyeceğiz, yolsuzluğun üzerine üzerine gideceğiz, soyguncuların hortumlarını keseceğiz. Havuz sistemi kuracağız ve bu söylediklerimizin tümünü yaptık. Daha önce işçiye, memura, emekliye yüzde 100 zam vermiştik. Geldiğimizde yüzde 50 ile başlayıp yine vereceğiz.Emeklilerin durumunu da dile getiren Çalışkan, yüzde 3 zam veriliyor bu size reva mı?” diye konuştu.Akşam saatlerinde Mobil Bilbort araçlarla Antakya’ya bağlı Narlıca, Kuzeytepe, Oğlakören, Gülderen, Kisecik, Ballıöz, Çekmece ve Karlısu’da Konvoy halinde şehir turu atan Saadetliler gövde gösterisi yaptı.

BAĞIRMAYA DEĞİL SAVAŞLARI DURDURMAYA GELİYORUZ haberi 02 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2240 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle