BAKAN ERGİN ANTAKYA SEMT PAZARI KOMPLEKSİ’Nİ İNCELEDİ.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, beraberinde Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Ak Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, İlçe Başkanı Emrullah Güven, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıç’la birlikte Ayşe Fitnat Hanım Caddesi Fatih Camii yanında inşaat çalışmaları devam eden Antakya Semt Pazarı Kompleksi’nde incelemelerde bulundu.

BAKAN ERGİN ANTAKYA SEMT PAZARI KOMPLEKSİ’Nİ İNCELEDİ.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, eski Cumartesi pazarı olarak bilinen bölgede yapım faaliyetleri son aşamaya yaklaşan Antakya Semt Pazarı Kompleksi inşaat çalışmaları hakkında Adalet Bakanı Sadullah Ergin’e bilgi verdi.

Tesiste incelemelerde bulunan Adalet Bakanı Sadullah Ergin " Antakya Belediyemiz insanlarımızın rahat ve modern şartlarda alışveriş yapabileceği, hoşça vakit geçirebilecekleri güzel bir mekanı oluşturuyor. Bünyesinde otopark, satış reyonları, kafeteryalar gibi birçok sosyal donatının bulunduğu tesisin memleketimize kazandırılacak olmasından dolayı Antakya Belediye Başkanımızı ve tüm emeği geçenleri kutluyorum. Yapılan, yapılmakta olan ve yapılacak yeni tesis ve projerle şehrimiz daha yaşanabilir ve daha modern bir kent haline dönüşmektedir. Bu modern tesis memleketimize şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun, emeği geçen herkesi kutluyorum.” dedi.