Bakan Prof. Dr. Maria Böhmer Topaca’yı Ziyaret Etti

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial; font-size:13.3333330154419px">Almanya Federal Cumhuriyeti Devlet Bakanı Prof. Dr. Maria B&ouml;hmer ve beraberindeki heyet Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca&rsquo;yı ziyaret etti.</span>
Bakan Prof. Dr. Maria Böhmer Topaca’yı Ziyaret Etti
Ziyarete Almanya Federal Cumhuriyeti Devlet Bakanı Prof. Dr. Maria Böhmer'in yanı sıra Alman Arkeoloji Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Friederike Fless, Alman Kızıl Haç Başkanı Yardımcısı Donata Freifrau Schenck zu Schweinsberg, Bildungswerks Kreuzberg Eğitim Kurumu Müdürü Nihat Sorgeç ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş katıldı.Valilik Şeref Defteri’ni imzalamasının ardından Sayın Topaca tarafından Makamda ağırlanan Prof. Dr. Maria Böhmer, ilimizde bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek Sayın Topaca’ya teşekkür etti.Sayın Topaca ise, Sayın Bakan ve beraberindeki heyeti Hatay’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ilimiz hakkında konuklara bilgi verdi. Hatay’ın dünyanın en eski yerleşim yerlerinden birisi olduğuna dikkat çeken Sayın Topaca, Hatay’ın bütün medeniyetlerin ve kültürlerin bir şekilde geçmişte var olduğu, buluştuğu bir nokta olduğunu belirtti.Ziyaretin anısına Bakan Böhmer’e ilimize özgü yöresel ürünlerin yer aldığı bir sandık hediye eden Sayın Topaca’ya Almanya Federal Cumhuriyeti Devlet Bakanı Prof. Dr. Maria Böhmer çanak hediye etti.
Bakan Prof. Dr. Maria Böhmer Topaca’yı Ziyaret Etti haberi 30 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2210 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle