BAKANLAR ABİ YAZILI PANKARTLARLA KARŞILANDI

Hatay’ın İskendurun ilçesinde temel kazısına başlanan ve 11 ayda tamamlanacak olan Gençlik Merkezi'nin açılışına katılmak üzere gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile Adalet Bakanı Sadullah Ergin’i 'Hoş geldiniz Saddullah Abi, Hoş geldiniz Suat Abi’ pankartları ile karşılayan gençler konuk bakanların ilgi odağı oldu.
BAKANLAR ABİ YAZILI PANKARTLARLA KARŞILANDI
 Gençlerin yapmış oldukları bu jest karşılığından pankartların önünde fotoğraf çektiren Kılıç ve Ergin, spor tesislerin kısa süre içerisinde tamamlanarak gençlerin hizmetine sunulacağı müjdesini verdi.
İskendurun’da geçtiğimiz yıl hizmete açılan Kapalı Spor Salonunun hemen karşısına yaptırılan Gençlik Merkezinde spor kompleksi ve gençlerin boş zamanlarını değerlendirecek tesislerin olacağını belirten Gençlik ve Spor Bakanı Suat kılıç, her zaman gençlerin yanında olduğunu söyledi.Adalet Bakanı Ergin ise yaptığı konuşmada, "Bugün burada gençliğin bakanı Suat Kılıç burada Hatay’ın değişik yerlerinde gençlere verilecek eğitim ve spor tesislerinin yapımının müjdesini vermek için buradalar. En kısa sürede yapımı tamamlanacak olan bu gençlik merkezimizin İskendurun’a Hatay’a hayırlı olmasını diliyorum. Gençlerin Suat abisine de yaptığı hizmetler adına Hataylılar adına teşekkür ediyorum." dedi.