BALCI TÜNEL SÖZÜ TUTULMADI

Hassalılar derneği başkanı Mahmut balcı yaptığı açıklamada şöyle dedi. “ Değerli dostlar 30 Martta  bit yerel  seçim oldu.  
BALCI TÜNEL SÖZÜ TUTULMADI
 Seçim öncesi gerek AKP tarafından Hassa için bir çok vaatler yapıldı.  Benim İlçem olan Hassa için bir tünel sözü verildi. Sözü veren AKP’nin ve üst düzey yetkilileri tarafından verildi.   Verilen sözün Hassalılar ve Hassalılar olarak takipçisi olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. En kısa zamanda Tünelin çalışmalarını görmek istiyoruz.   Hatay ilk defa büyükşehir oldu. Tabi ki bir takım sıkıntılar olacak. Bunun anlaşıla karşılıyoruz. CHP belediye meclis üyeliğinde çoğunluğu sağlayamadı. Makam ve mevkiler hizmet üretme yeridir. Ağlama yeri değildir. Hatay’ın tamamında su sorunu vardır. Belediye başkan ve meclis üyeleri halkın menfaatini düşünerek Hatay halkına yakışır bir şekilde hiçbir siyasi ayrım yapmadan bu soruna el uzatmalı. Halkımız mağdur durumda . Benim niyetim kimseyi karalamak değil amım verilen sözler yerine getirilmesidir ve Hatay’a hizmet yapılmasıdır.
BALCI TÜNEL SÖZÜ TUTULMADI haberi 23 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  20615 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle