BARDA GECE KANLI BİTTİ

Arsuz ilçesinde meydana gelen olayda  barda çıkan kavgada 35 yaşındaki Rukan Yunus ile 37 yaşındaki Ömer Özdemir birbirlerini öldürdü.
BARDA GECE KANLI BİTTİ
Arsuz ilçesinde bir barda çıkan silahlı kavgada, 2 kişi hayatını kaybetti, biri ağır 2 kişi de yaralandı. Olay, dün gece ilçenin Karaağaç mahallesinde bulunan bir barda meydana geldi. İddiaya göre, Uğur Ç. ve Rukan Yunus telefonda bilinmeyen bir nedenle Ömer Özdemir ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine telefonu kapatıp bara gelen Ömer Özdemir, Uğur Ç. ve Rukan Yunus ile küfürleşmeye başladı. Çıkan kavgada silahların çekilmesi üzerine Rukan Yunus ve Ömer Özdemir vurularak hayatını kaybetti. Kavgada, Uğur Ç ile İslam S de yaralandı. İskenderun Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan İslam S. ayakta yapılan tedavinin ardından gözaltına alındı. 


BARDA GECE KANLI BİTTİ haberi 16 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  13085 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle