Barış ve Demokrasi Partisi’nden Vali Lekesiz’e Ziyaret


Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Genel Merkez Meclis Üyesi Zeki Koç, İl Başkanı Mahmut Aydıncı ve Merkez İlçe Başkanı Maşallah Bat eşliğinde, Vali  Lekesiz’i makamında ziyaret etti.
Barış ve Demokrasi Partisi’nden Vali Lekesiz’e Ziyaret

 Gerçekleşen ziyarette konuşan BDP Genel Merkez Meclis Üyesi Zeki Koç, yeni yönetim olarak Vali Lekesiz’e nezaket ziyaretinde bulunmak istediklerini ifade ederek, kabulünden dolayı teşekkür etti.  Vali Lekesiz de ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, heyete görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu. 

İlimizin; adeta bir gökkuşağının rengi ve deseni gibi farklılıkları yüzyıllardır bünyesinde barındıran bir il olduğunu ve toplumun tüm kesimlerinin ilimizdeki bu güzelliğin farkında olduğunu, geleceğe daha da güçlendirerek aktarabilmek için birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini ifade eden Lekesiz, ‘Vatandaşlarımıza bu birlik ve beraberlik ortamının korunmasına sundukları katkı için teşekkür ederim. Hiç şüphesiz bu güzelliğin daha da güçlendirilmesinde toplumun tüm kesimlerinin sorumluluğu olduğu gibi siyasi partilerin de sorumluluğu var.' diye konuştu.