BAŞBAKAN PANİKLEDİ

Başbakanın mitinginlerinde, Büyük Birlik Partisinin ve MHP bayraklarını açtırması, Reyhanlıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza 53 Sünni şehit oldu diyerek ,Müslümanları bölme pahasına, Mezhepsel çıkar içerisine girmesi, paniklediğinin bir göstergesidir.
BAŞBAKAN PANİKLEDİ

 İç siyasetteki açılım politikaları, dış siyasetteki teslimiyetçi ve Mandacı politikaları geri tepmiştir. Başbakanı kaybetme korkusu sarmıştır. Bu korku ona hata yaptırmaktadır. Çünkü böylesine kalleşçe, kirli bir siyaset, Cumhuriyet tarihi boyunca görülmemiştir. Başbakanın, başka bir partinin bayrağını kendi mitinginde açtırması, o partinin partililerine vicdansızlık değil mi? Bu en büyük kul hakkı ihlali değil mi? Bir Müslüman siyasetçi bunu yapar mı? Ben hakkımı helal etmiyorum.    Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Alperen Ocakları Genel Başkanı da, kesinlikle bunu kabul etmediklerini, Hiçbir İl, İlçe, Parti ve Ocak teşkilatlarımızın bu işin içinde olmadığını ve bu olayı şiddetle kınadıklarını açıkladı. Tüm teşkilatlarımızdan kınama ve tepki yağmaktadır. Türk halkı Büyük Birlik Partisinin onurlu duruşunu bilir. Şimdiye kadar satılmış siyasetlerin içinde olmadık, bundan sonrada olmayacağız.    Büyük Birlik Partisi, kadroları günübirlik siyasetle hareket eden başıboş kalabalıklardan değildir. Büyük Birlik Hareketi Bu Ülkenin makûs talihini değiştirecek, Tam Bağımsız büyük Türkiye’yi kurma azim ve kararlılığındadır. Biz ülkemizin maddi ve manevi tüm değerleri için bedel ödemeye de bedel ödetmeye de hazırız.

 

 

                                                                                                                                        Nevin Zeytineli

                                                                                                                                   BBP Hatay İl Başkanı

BAŞBAKAN PANİKLEDİ haberi 19 Haziran 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  112185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle