BASK TAN HGC YE TAZİYE ZİYARETİ

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) Onursal Başkanı Metin Yılmaz ve Hatay İl Temsilcisi Abdullah Gül geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden duayen gazeteci Günay Çelenk için Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen’e taziye ziyaretinde bulundu.

BASK TAN HGC YE TAZİYE ZİYARETİ

Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne yaptığı taziye ziyareti nedeniyle bir konuşma yapan BASK Onursal Başkanı Metin Yılmaz; “Duayen gazeteci Günay ağabeyimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olan Ahmet Yetişen’de ahde vefayı bilen ve birleştirici bir başkan olması dolayısıyla şahsında basın camiası adına üzüntü duyuyoruz. Günay ağabeyimiz artık ebediyete uğurlanmıştır. Bu vesile ile duayen gazeteci Günay Çelenk’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve basın camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.” diyerek sözlerini tamamladı.

BASK TAN HGC YE TAZİYE ZİYARETİ haberi 28 Mart 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  45320 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle