BAŞKAN KERİMOĞLUNA SÜPRİZ

Hatay Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği yönetim kurulu Sekreteri Esen Vural’ın tertiplediği organizasyonla dernek binasında üyeler, hasta ve aileleriyle birlikte Dernek Başkanı Burhan Kerimoğlu’nun 37.nci yaş gününü beraberce kutladılar.

BAŞKAN KERİMOĞLUNA SÜPRİZ
 Bizden biri olan ve bizi en iyi anlayan, tanıyan ve empati kurabilen duygu ve düşünceler içerisinde hareket eden başkanımız göreve geldiği günden bu yana hastaları ve ailelerini bir çatı altında birleşmesini sağlayarak, perakende çözümler yerine kalıcı çözümlerle elinden gelenin   en iyisini yapmak ve gülen yüzlerin oluşmasını sağlamak için emek vermektedir. Talasemi ve orak hücre anemi hastaları, aileleri ve gerekse halk arasında takdir toplayan gerçek bir hizmet ve görev insanı olan kıymetli başkanımız Kerimoğlu görevde olduğu süre içerisin de sayısız başarılara ve çalışmalara imza atmıştır. Bizlerle olan diyalogunda gerek bir arkadaş, gerek bir kardeş ve gerekse ağabey olma özelliğini ortaya koyarak hareket etmektedir, bizler sadece bugün burada doğum gününü kutlamak aynı zaman da yanında olduğumuzu bir kez daha çevreye göstermek için burada toplanmış bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Böylesi bir dernek başkanına sahip olduğumuz için Hatoder ailesi olarak kendimizi bir kez daha şanslı görmekteyiz, bu güzel gününde kendisine uzun ve sağlıklı bir yaşam dilerken bir kez daha 37.nci yaş gününü kutlar, saygı ve sevgilerimizi sunarız, dedi.  

                                                                          Esen VURAL

                                                       HATODER YÖNETİM KURLU SEKRETERİ

 

BAŞKAN KERİMOĞLUNA SÜPRİZ haberi 11 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  12350 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle