BAŞKAN KİMYECİ DEN ZİYARET

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, kentsel d&ouml;n&uuml;ş&uuml;m hizmeti kapsamında Kentsel D&ouml;n&uuml;ş&uuml;m Ofisine ziyarette bulundu. &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</span>
BAŞKAN KİMYECİ DEN ZİYARET

 Antakya Belediyesi’nce yürütülen Kentsel Dönüşüm hizmeti kapsamında Kentsel Dönüşüm Ofisi’ne ziyarette bulunan Başkan Kimyeci şu görüşlere yer verdi; “ Antakya Belediyesi olarak Antakya’nın afet riski olan alanları kentsel dönüşüm kapsamında 350 bin metrekare alanda kentsel dönüşüm projesini başlattık. Yüklenici firmamız 4 farklı safhada kentsel dönüşümü hayata geçirmek için çalışıyor. Şu anda 2.safhayı bitirip 3. Safha içindeyiz. Kentsel dönüşüm alanındaki 350 bin metrekarelik alanda 1390 tane bina ve 3312 tane bağımsız birim bulunmaktadır. Bu alanda hak sahipleri tespit edildi ve 1881 tane hak sahibi bulundu. Bu süreçte projeler hazırlanıyor ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın onayı bekleniyor. Kısa bir süreçte 4. Safhaya geçip hak sahipleriyle görüşülerek proje kapsamında elde edecekleri kazanımları kararlaştıracağız. 30 Mart tarihinde Kentsel Dönüşümü başlatmayı planlıyoruz.”   Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, kentsel dönüşüm hizmetinin Emek ve Aksaray mahallelerini içine alan 350 bin metrekarelik alanda gerçekleştirileceğini belirterek vatandaşların öğrenmek istedikleri her türlü bilgiyi Kentsel Dönüşüm Ofisi’nden (Aksaray Mahallesi 75. Yıl bulvarı Buğrahan Apartmanı numara 175/2) alabileceklerini ifade etti.      

BAŞKAN KİMYECİ DEN ZİYARET haberi 22 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1065 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle