BAŞKAN KİMYECİ İMZA KAMPANYASINA DESTEK VERDİ

  Mısır'da 529 kişinin idam edilmemesi için düzenlenen imza kampanyasına Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci destek verdi.
BAŞKAN KİMYECİ İMZA KAMPANYASINA DESTEK VERDİ
     Mısır'da halkın seçimi ile iktidarda bulunan hükümete yapılan askeri darbe sonrasında göz altına alınan ve sözde mahkeme ile haklarında idam cezası verilen 529 kişinin idam edilmemesi yolunda başlatılan imza kampanyasına Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci katılım gösterdi.  AK Parti Antakya Gençlik Kolları tarafından Antakya Vali Göbeğinde organize edilen imza kampanyasına Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci ve Antakya Belediyesi Meclis üyeleri ile çok sayıda sakin katıldı.
 
Gençlerin düzenlediği imza kampanyasına yoğun ilginin olmasından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Kimyeci, "Düzenlenen anlamlı imza kampanyasına destek vermek üzere katılım gösterdik. İnşallah tüm insanlık, bu idamlara sessiz kalmaz ve olumlu yönde destek verir" dedi. Bu arada AK Parti Antakya Gençlik Kolları Başkanı Fatih Yüksel, Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci ve Antakya Belediye Meclis üyelerinin imza kampanyasına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.