BAŞKAN KİMYECİ REKTÖR GÜDER'İ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci, protokol ziyaretleri kapsamında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hüsnü Salih Güder'i ziyaret etti.

BAŞKAN KİMYECİ REKTÖR GÜDER'İ ZİYARET ETTİ
MKÜ Rektörü Prof.Dr. Hüsnü Salih Güder'e yapılan ziyarette Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci'ye Antakya Belediyesi Meclis üyeleri de katılım gösterdi. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci ve beraberindeki heyetin yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Huzur içerisinde hayırlı hizmetler yapmak nasip etsin" dedi.İnsanlara verilecek belediye hizmetleri ile mutluluk dağıtılacağının altını çizen Rektör Güder, "Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi olarak tüm birimleri ile sizlerle işbirliği yapmaya hazırız. Gerekirse kurumsal  iş birliği protokolü ile bilgi transferlerinde büyük kolaylıklar sağlanır.
 
 Toplumsal hizmetler, alt yapı, şehircilik ve diğer konularda uzman kadrolarımız düzenli toplantılar yaparak kent insanının daha sağlıklı hizmet alması yolunda her türlü girişime hazırlar. Bilimsel bilgimizi, sizlerin hizmetine sunmak isteriz" dedi. Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci, MKÜ Rektörü Prof.Dr. Hüsnü Salih Güder'in  yapacağı yardımlar ve işbirliği konusundaki samimi tutumlarından dolayı teşekkür ederek, "Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi uzman kadroları ile ortak bir konsorsiyum oluşturulmasında bizlere kapılarınızı sonuna kadar açmanızdan dolayı teşekkür ederiz. Bilimsel veriler ışığında kent insanını daha güzel yarınlara taşımak temel hedeflerimizden biridir. Antakya'nın sağlıklı, modern bir biçimde gelişmesi, büyümesi için el birliği ile hareket edeceğiz" dedi.