BAŞKAN KİMYECİYE MESLEKTAŞINDAN ZİYARET

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN KİMYECİYE MESLEKTAŞINDAN ZİYARET
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak Antakya Belediyesi’ne her zaman destek vereceklerini belirten Erkoç; “ Daha önce aynı dönemde il başkanlığı görevini yürüttüğüm Sayın İsmail Kimyeci’nin Antakya Belediye Başkanlığı görevine seçilmiş olmasından dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Antakya’mıza çok büyük katkılar olacağına inandığım Sayın İsmail Kimyeci, çok gayretli, çalışkan kişiliğinin yanı sıra mesleği de Antakya Belediye Başkanlığı görevi için büyük bir avantaj. Göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Kahramanmaraş hem fiziksel olarak yakın hem de bizim gönüllerimiz birbirine yakın. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Çok güçlü bir ekibiniz olduğu aşikar. Çok güzel işlere, çok başarılı hizmetlere imza atacağınızdan eminim. Bizlerde komşu bir il olarak her zaman destekçiniz olacağız. Üzerimize düşen ne olursa, ekibimizin bilgi birikimi ile sizlerle ortak paylaşımda bulunmaktan mutluluk duyarız.” dedi.erçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ise şunları kaydetti; “ Geçmiş dönemde sizinle il başkanlığı görevlerimizi birlikte yürütmekten şeref duyduğum,  tanımaktan mutluluk duyduğum bir büyüğümüzsünüz.
 
Kahramanmaraş ilimizde Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmiş olmanız tüm il başkanları açısından bir gurur vesilesi oldu. Kahramanmaraş’ımız için siyasi birikiminizle çok önemli projeleriniz olduğunu biliyoruz. Altı aylık kısa bir süre içerisinde Kahramanmaraş için hazırlamış olduğunuz dev projelerinizi hayata geçirecek ivmelerinizi ortaya koymanızı takdir ediyoruz. Antakya’dan sizlerin hazırlamış olduğu bu projeleri gıpta ile takip ediyoruz. Bu güzel projeleri en kısa sürede Kahramanmaraş’a kazandıracağınıza ve tüm Türkiye’de olmak üzere başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı’nın neler yapması gerektiği hakkında örnek olacağınıza inanıyoruz. Bu örneğe en çok Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyacı var. “Az laf, çok iş” Ak Parti’nin ruhunda vardır. Bunun en başarılı örneklerinden birini ortaya koyduğunuz için bizler gururlu ve mutluyuz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.”Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve eşinin katıldığı ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Başkan Erkoç’a içinde Antakya’nın yöresel ürünlerinin yer aldığı bir sandık hediye ederek, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.