BAŞKAN KUSEYRİ FRANSA DA

Fransa&rsquo;nın Başkenti Paris&rsquo;te d&uuml;zenlenen t&ouml;rende; Fransa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği Başkanı Andre Marcon&rsquo;un teklifi ile T&uuml;rkiye-Fransa ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesine yapmış olduğu katkılardan dolayı, Fransa Cumhurbaşkanı Fran&ccedil;ois Hollande&rsquo;ın onayı ile TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, <strong>Fransa&#39;nın en &uuml;st d&uuml;zey nişanı olan Devlet Nişanı Legion d&#39;Honneur</strong> madalyasına layık g&ouml;r&uuml;lm&uuml;şt&uuml;r.
BAŞKAN KUSEYRİ FRANSA DA
Törene TOBB Strateji Geliştirme Yüksek Kurul Üyesi Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mehmet Ali Kuseyri ile beraber Fransa Dış Ticaret Bakanı Mattihas Fekl, Fransa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği Başkanı Andre Marcon, Paris Büyükelçisi Hakkı Akil katılmışlardır.
 
BAŞKAN KUSEYRİ FRANSA DA haberi 23 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1450 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle