Başkan Mithat Nehirin 10 kasım mesajı‏

Cumhuriyetin kurucusu Atatürk  , işgale ,emperyalizme,sömürüye ve  zulme karşı çıkan bir önderdir. İnsan haklarına dayalı,sosyal hukuk devleti olan  Türkiye Cumhuriyetinin kurucusudur. 
Başkan Mithat Nehirin 10 kasım mesajı‏
Dünya barışının tesis edilmesi için öncülük yapmış, insanlar arasında  din ,dil ırk ayrımı yapmayan çağdaş bir devlet adamıdır. 10 kasımları  Yas tutarak değil,düşüncelerine ,Atatürkün bugüne bıraktığı eserlerle, cumhuriyetin kazanımlarına sahip çıkarak yaşatıyoruz. Cumhuriyeti anlayarak, Cumhuriyetin değerlerini yaşatarak, Türkiye’yi daha güzel yarınlara taşıyarak, Çağdaş medeniyetler seviyesini aşarak, bağımsızlık ve özgürlük meşalesini daha yükseklere taşıtarak fikirlerine ve devrimlerine katkı sunabiliriz..    Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü  vefatının 77.yıldönümünde saygıyla anıyoruz.
Başkan Mithat Nehirin 10 kasım mesajı‏ haberi 10 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1525 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle