BAŞKAN SAVAŞ AKASYA MAHALLESİNDE

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Akasya Mahallesi’ni ziyaret ederek burada 141.sokak sakinleri ile bir araya geldi.

BAŞKAN SAVAŞ AKASYA MAHALLESİNDE
 Akasya Mahallesi sakinlerinden ve Yayladağı Yeditepe Beldesi eski Belediye Başkanı Mehmet Duran’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Akasya Mahalle Muhtarı Mustafa Yücedal, Hatay Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Müdürü Necmettin Yılmaz, Saraycık Köyü eski Muhtarı Necmettin Yılmaz ile Akasya Mahallesi sakinleri katılım gösterdi. Akasya Mahalle Muhtarı Mustafa Yücedal, buluşmanın ev sahibi Mehmet Duran ve Akasya Mahallesi sakinleri, Başkan Savaş’ın mahallelerine gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ettiğini ifade ederek, "Antakya Belediye Başkanımız sayın Doç.Dr. Lütfü Savaş mahallemizin sorunlarına kalıcı çözümler üretti. Alt yapı konusunda yaşanılan sıkıntılar yapılan yatırımlar ile son buldu. İhtiyaç olan birçok sokağımız parkeyle kaplandı. Antakya Belediyesi’nin mahallemize vermiş olduğu hizmetlerden ötürü mahalle sakinleri adına Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz.” dedi.

 Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Akasya Mahallesi sakinlerine yaptığı ziyarette kent genelinde yürütülen çalışmaları anlattı. Hizmetlerin götürülmesinde kalıcı çözümlerin ön planda tutulduğunu hatırlatarak, "Antakya genelinde alt yapı sorunlarını gidermede % 98 oranında başarılı olduk. Cadde ve sokaklarımızı asfalt, parke döşeme, park ve yeşil alan düzenleme çalışmalarımızla güzel görünümlere kavuşturuyoruz. Bahar mevsimi ile birlikte tüm şehirde hummalı bir asfalt çalışmasına başlayacağız. Kaymak tabaka olarak tabir edilen asfaltla ihtiyaç olan cadde ve sokaklarımızı kaplayacağız. Tüm bu hizmetlerimizi sizlerin desteğiyle, sizlerden aldığımız güçle ve hayır dualarınızla gerçekleştiriyor, şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz.” dedi.

BAŞKAN SAVAŞ AKASYA MAHALLESİNDE haberi 12 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  91225 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle